ادوبی پریمیر و یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی می باشد . Adobe Premiere نرم افزاری قدرتمند برای تغییرات فوق العاده و زیبا در میکس ها و ویرایش های های ویدیویی است. ابزارهای قدرتمندی که میتوان با استفاده از آنها ویرایش های فوق العاده ای برای ویدیو های خود داشته باشد.

ادامه مطلب

آیا تا کنون با عکسی زیبا مواجه شده اید که به نظر تان یک عنصر اضافه در آن به زیبایی تصویر صدمه وارد کرده است؟ نرم افزار محبوب فتوشاپ چند ابزار واقعا کارآمد برای بهبود و روتوش تصاویر در اختیار کاربران قرار می دهد که امکان حذف عناصر اضافی از تصویر را به خوبی ممکن می سازد. در طول دوره نحوه کار با ابزار spot healing brush برای حذف عناصر ناخواسته از تصویر و استفاده از آن برای حذف لکه ها از پوست را می آموزید.

ادامه مطلب

یک آموزش عالی برای کسانی که می خواهند تازه مبحث موشن گرافیک را شروع کنند و پیشنهاد ویدیو آی آر برای دوستانی که موشن گرافیک کار میکنند تا روند صحیح و اصولی کار را فرا بگیرند.

ادامه مطلب

توسعه نرم افزار به روش اجایل – چابک (Agile Development)، یکی از رویکردهای توسعه نرم افزاری است که مشخصات آن بر توسعه پایدار و برنامه‌ریزی مکرر تاکید دارد. تغییرات در سطح تولید محصولات نرم افزاری اجتناب ناپذیر هستند و بنابر دلایل مختلف ممکن است یک پروژه نرم افزاری طی مسیر خود تغییرات مختلفی را متحمل شود. گاها این موضوع به علت منسوخ شدن فناوری توسعه، ادغام شرکت‌ها و … رخ می‌دهد. به منظور مدیریت بهتر این چالش‌ها، لازم است که توسعه‌دهندگان نرم افزار از خلاقیت مناسب و دانش به‌روز برخوردار باشند. رویکرد توسعه نرم افزاری چابک و ترکیب آن با چارچوب اسکرام، به تیم‌های نرم افزاری کمک می‌کند که پروژه را به اجزای کوچک‌تری تبدیل کرده و هر قسمت را به عنوان امکانی قابل تحویل در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر به مشتری تحویل دهند.

ادامه مطلب

در این دوره آموزشی، ساخت کاراکتر کارتونی کرم فانتزی را در سینمافوردی را یاد می گیرید وهمچنین با نحوه طراحی تکسچر و UV کردن مدل آشنا می شوید. آموزشی واقعا خوب برای شروع به نرم افزار cinema 4D

ادامه مطلب

این دوره آموزشی با توجه به کوتاه بودن درس ها قسمت های مختلفی را در بر میگیرد یکی از اصلی ترین مباحث بخش داینامیک و موگراف است که در کمتر آموز هایی به صورت ساده بیان میشود.در این دوره از موتور رندر قدرتمند اکتان استفاده شده است و نکته قابل توجه بحث کامپوزیت و خروجی گرفتن در افتر افکت است که این آموزش را عالی به پایان میرساند.

ادامه مطلب

در این آموزش نحوه ساخت دود ، توپ های انرژی، افزودن تون پلاسما به دایناسور و انفجارهای پلاسما را آموزش می دهد. ابتدا اصول مدل سازی و تکسچرینگ و سپس نحوه ایجاد یک انفجار فوق العاده را نشان می دهد.

ادامه مطلب