در ویدیوآی آر شما میتوانید به صورت آنلاین و کاملا رایگان ویدیوی با کیفیت را در عرض چند دقیقه و به راحتی بسازید. فقط کافیست در مرحله اول با توجه به نیاز خود، قالب ویدیو ی مورد نظر را انتخاب و محتوای خود را جایگزین کنید. بعد از آماده سازی ویدیو، شما می توانید ویدیو خود را دانلود کرده و آن را به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب


برای تولید و نشر بهتر محتوا در بستر ویدیوآی آر، به شما پیشنهاد می‌دهیم شرایط استفاده و قوانین حریم خصوصی را با دقت مطالعه کنید:

سایت ویدیو آی آر شماره تلفن همراه شما را جهت ثبت نام در سایت دریافت می کند اما این اطلاعات از قبیل تلفن همراه و نام کاربری، و رمز عبور شما در اختیار شخص ثالثی قرار نمیگیرد

• از محتوای خانوادگی پرهیز کنیدزیرا تمامی ویدیو ها در صفحه اصلی سایت نمایش داده میشوند.
• توجه داشته باشید باید حق نشر محتوای ویدیوهای ساخته شده را رعایت کنید.
• مطالب برای ساخت ویدیو نباید با شئونات اخلاقی و عرف جامعه اسلامی مغایرت داشته باشند.
• از محتوایی که منجر به ایجاد تنش و التهاب سیاسی می‌شوند، بپرهیزید.
• از ساخت ویدیوهای اهانت‌آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت‌های قومی و مذهبی بپرهیزید.

ادامه مطلب

ادوبی پریمیر و یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی می باشد . Adobe Premiere نرم افزاری قدرتمند برای تغییرات فوق العاده و زیبا در میکس ها و ویرایش های های ویدیویی است. ابزارهای قدرتمندی که میتوان با استفاده از آنها ویرایش های فوق العاده ای برای ویدیو های خود داشته باشد.

ادامه مطلب

آیا تا کنون با عکسی زیبا مواجه شده اید که به نظر تان یک عنصر اضافه در آن به زیبایی تصویر صدمه وارد کرده است؟ نرم افزار محبوب فتوشاپ چند ابزار واقعا کارآمد برای بهبود و روتوش تصاویر در اختیار کاربران قرار می دهد که امکان حذف عناصر اضافی از تصویر را به خوبی ممکن می سازد. در طول دوره نحوه کار با ابزار spot healing brush برای حذف عناصر ناخواسته از تصویر و استفاده از آن برای حذف لکه ها از پوست را می آموزید.

ادامه مطلب

یک آموزش عالی برای کسانی که می خواهند تازه مبحث موشن گرافیک را شروع کنند و پیشنهاد ویدیو آی آر برای دوستانی که موشن گرافیک کار میکنند تا روند صحیح و اصولی کار را فرا بگیرند.

ادامه مطلب

توسعه نرم افزار به روش اجایل – چابک (Agile Development)، یکی از رویکردهای توسعه نرم افزاری است که مشخصات آن بر توسعه پایدار و برنامه‌ریزی مکرر تاکید دارد. تغییرات در سطح تولید محصولات نرم افزاری اجتناب ناپذیر هستند و بنابر دلایل مختلف ممکن است یک پروژه نرم افزاری طی مسیر خود تغییرات مختلفی را متحمل شود. گاها این موضوع به علت منسوخ شدن فناوری توسعه، ادغام شرکت‌ها و … رخ می‌دهد. به منظور مدیریت بهتر این چالش‌ها، لازم است که توسعه‌دهندگان نرم افزار از خلاقیت مناسب و دانش به‌روز برخوردار باشند. رویکرد توسعه نرم افزاری چابک و ترکیب آن با چارچوب اسکرام، به تیم‌های نرم افزاری کمک می‌کند که پروژه را به اجزای کوچک‌تری تبدیل کرده و هر قسمت را به عنوان امکانی قابل تحویل در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر به مشتری تحویل دهند.

ادامه مطلب

در این دوره آموزشی، ساخت کاراکتر کارتونی کرم فانتزی را در سینمافوردی را یاد می گیرید وهمچنین با نحوه طراحی تکسچر و UV کردن مدل آشنا می شوید. آموزشی واقعا خوب برای شروع به نرم افزار cinema 4D

ادامه مطلب

این دوره آموزشی با توجه به کوتاه بودن درس ها قسمت های مختلفی را در بر میگیرد یکی از اصلی ترین مباحث بخش داینامیک و موگراف است که در کمتر آموز هایی به صورت ساده بیان میشود.در این دوره از موتور رندر قدرتمند اکتان استفاده شده است و نکته قابل توجه بحث کامپوزیت و خروجی گرفتن در افتر افکت است که این آموزش را عالی به پایان میرساند.

ادامه مطلب